Відгуки

89 Comments

 1. Олена

  Гарне обсллуговування, доступна та детальна консультація. Дякую.

  Reply
 2. Тарас

  Робили устілки двом діткам. Задоволені. Особливо тим, що не “тулили ” взуття (як лікар, який нас попередньо консультував) , а розказали, що робити дома самим, щоб зменшити проблему. І дали розуміння, що в нашому випадку здоров’я дітей – це праця батьків.

  Reply
 3. марта

  добрий вечір. напишіть, будь ласка, приблизні ціни на устілки та коректори. дякую.

  Reply
  1. Admin

   Добрий вечір ! Дитячі устілки зараз коштують в межах 350 грн, дорослі – 480 грн.

   Reply
 4. Мар'яна

  Доброго дня.
  добре, що знайшла ваш сайт та з його допомогою – кабінет
  дякую за можливість полегшити пересування для мами
  устілки при цукровому діабеті – це дійсно дуже корисна і важлива річ

  Reply
 5. Ярослава М. (Львів)

  після практично піврічного особистого користування устілками хочу зазначити, що це класна річ в декількох аспектах – по-перше, менше стала нагадувати про себе спина (поперек), по-друге, менше втомлються ноги при постійному перебуванні на ногах протягом дня. Третій аспект – менше стоптуються мешти на п’ятках. Але є недолік – не у всі мешти залазять, найкраще під спортивне або просто не класичне (не вузтке) взуття.

  Reply
 6. Ярослава М. (Львів)

  після практично піврічного особистого користування устілками хочу зазначити, що це класна річ в декількох аспектах – по-перше, менше стала нагадувати про себе спина (поперек), по-друге, менше втомлються ноги при постійному перебуванні на ногах протягом дня. Третій аспект – менше стоптуються мешти на п’ятках. Але є недолік – не у всі мешти влазять, найкраще під спортивне або просто не класичне (не вузьке) взуття.

  Reply
 7. Ольга, Киев

  С трудом нашли магазин на ринке Пивденный, но искали не зря – консультация была “покруче”, чем у нашего врача-ортопеда, который толком и на ноги не смотрел. И объяснения попроще и ближе к делу. Спасибо, что отговорили от лишних трат на отропедическую обувь, за стельки и за комплекс упражнений, которые обещаем делать.

  Reply
 8. Ростислав Степанович

  Зацікавився даним виробом. Спочатку перевірив документацію (я дуже прискіпливий покупец), тепер випробовую на собі. Дуже задоволений. Незважаючи на теплу погоду, устілка не парить (не більше, ніж саме взуття), легко миється та зручно стає в літнє взуття (чоловіче). Виходячи з цього, залишаю позитивний відгук

  Reply
 9. Віктор та Ольга

  Гарне консультування, доступне роз’яснення, просте спілкування. В магазині працюють жіночка – продавець, може трохт консульбтувати та ортопед (з яким спілкувались), який надає повні консультації з огляду на діагноз. Візитом повністю задоволені.

  Reply
 10. Богдан

  Залишаю позитивний відгук про устілки. Єдина незручність – не у все взуття підходять, навіть самі тоненькі місця потребують. Але знайти вихід і знайте зручне взуття все ж таки модна.

  Reply
 11. Мирослава (Борислав)

  Їхали спеціально в кабінет у Львів по рекомендаціям. Не дарма. Рекомендації виправдались. Тепер і сама рекомендую.
  Мені сказали, що ще є кабінет подібний в Трускавці, але сама не була. сказати нічого не можу.

  Reply
 12. Роман Величко

  Гарний ортопедичний кабінет, є і устілки (роблять по зліпку і є фабричні ), пояси всякі підтримуючі, корсети. І гарна консультація.

  Reply
 13. Катерина

  можу порадити спеціаліста-ортопеда з кабінета на Південному. Дав мені та моємо сунові вичерпну відповідь на всі питання, не нав’язував товари , порадив, що робити.

  Reply
 14. Маргарита с Олежиком

  Добрый день. Хотела похвалить кабинет-магазинчик ортопедических товаров в г. Трускавец. Предложили хороший товар + под заказ обувь. Пришлось немного подождать, зато ребенку сделали так, как нам надо (очень полная ножка). Спасибо.

  Reply
 15. Степан, Марта

  Сподобалась продукція магазину на Південному. Вибирали між магазинами на Личакісській (їх є як мінімум 2, з тих, що ми знайшли) та цим – зупинились на ньому. По-перше, якісне консультування, людиною з відповідною освітою, по-друге індивідуальний виріб під ті проблеми, які є саме в тебе. Від нас дякуємо ))

  Reply
 16. Ірина

  Купували в магазині на Південному взуття. Вибір невеликий, не все було в наявності, треба було чекати, щоб довезли, але якість дуже хороша, якісна шкіра, взуття правильне, плюс роблять устілку всередину під ножку дитини. Крім очікування, все сподобалось.

  Reply
 17. Владислав

  відмічаю професійний підхід у консультуванні та підборі необхідної продукції. Звертатись рекомендую.

  Reply
 18. Гість

  прикільний маленький магазинчик. уважна продавець. і добре, що є можливість проконсультуватись зі спеціалістом, що є безкоштовною додатковою послугою. при цьому ми навіть нічого не купити того разу.

  Reply
 19. п.Галина, Львів

  була в кабінеті пару днів тому, наразі встілки ще “притираються”, через тиждень піду їх корегувати. перше враження позитивне, не все зручно, але, на скільки я розумію, це владнається при кореції. ножкам стало легше – на місце мозоля під пальцями зроблена якась дірка, тиску на це місце немає, ходити стало набагато легше.

  Reply
 20. Володимир

  Були в магазині під час знижок в суботу (20 років південному).
  Чесно дали знижки ))) 10% на встілки, Біля 20% – на взуття.

  Reply
 21. Бодя

  раджу звертатись

  Reply
 22. Марина

  Были в магазинах и во Львове, и в Трускавце. Во Львове чуть лучше выбор сопутствующих товаров и есть выбор обуви. Даже не так видов обуви, а размеров, не надо было заказывать пошив и ждать. Сама обувь хорошего качества, кожаная. Стельки делаются и во Льве и в Трускавце по одной технологии, как отпечаток с ноги. Обслуживание понравилось. ВО Львове дольше времени магазин работает и только один выходной (в понедельник), что тоже большой плюс.

  Reply
 23. Анна, син Марко

  Зробили устілки та взуття сину в кабінеті у Львові на Південному. Там же порадили , що робити самостійно (вправи) і для дитини і для мене – в мене кісточка на нозі випирає. Дякуємо за гарне обслуговування.

  Reply
 24. Марик

  классный магазинчик, хоть и маленький, но стазу и консультация и делают по тебе стельку. Дороговато, конечно, удовольствие для ног, но облегчение того стоит. Хорошо подошла под спортивную обувь.

  Reply
 25. Любов Михайлівна

  Випадково натрапила на цей сайт, дзвонила, щоб отримати консультацію – по телефону коротко ознайомили з послугами та як саме “робиться” устілка по відбитку. Після відвіден магазину та спілкування з ортопедом залишилось позитивне враження.

  Reply
 26. Максим

  Можу дати хороший відгук після візиту на Південний для пошуку зимового взуття дитині тільки про цей магазин. При тому, що вибір дуууже маленький, але якість та ціна гарно вразили та взуття тут по-справжньому ортопедичне з нормальними ортопедичними устілками , а не просто “сцпінатором” , який однаковий для всіх.

  Reply
 27. Валентина

  После посещения ортопедического кабинета в г. Трускавец остались позитивные впечатления. Есть ли подобный кабинет в Одессе?

  Reply
  1. Admin

   Нажаль, наших представництв в м. Одеса немає

   Reply
 28. ))

  якісна устілка, але займає трохи місця у взутті.

  Reply
 29. Слава

  Вище написали, що устілка займає місце у взуття. Це правда, щоб її підігнати, треба було трохи часу. Але позитивним є то, що цим дійсно займались, обточували її поки вона таки не “залізла” на своє місце. Ще великий плюс – безкоштовне корегування після носки.

  Reply
 30. Тарас

  Після відвідин кабінету на Південному двояке враження:
  – обслуговування дійсно на рівні, високий професіоналізм консультанта (ортопеда), сподобалась устілки та взуття, є вибір інших ортопедичних товарів (нам вони не були потрібні, але як плюс);
  – в той же час: мало місця, ми були сім’єю, плюс ще відвібувачі – чекали поза кабінетом; вибір взуття не великий, не всі розміри, хоча обіцяють пошити необхідний розмір у вибраному кольору ( плюс!); ортопед є не завжди – треба домовлятись по телефону (хоча продавець теж добре консультує, але…)

  Reply
 31. Наталія Степанівна

  Добрий день.
  Хочу написати декілька теплих слів для магазину, в якому нам надали чудову консультацію. Вислухали нас, почули нашу проблему і гарно порадили те, що треба робити. Завітала сюди за порадою знайомих та прочитавши відгуки на сайті, тепер і сама хочу залишити відгук, по якому люди зможуть зорієнтуватись. Якщо є питання – сходіть, не пошкодуєте, за консультування гроші не беруть, але розказують все не гірше, аніж доктори-ортопеди, в яких ми були.

  Reply
 32. *

  Гарний магазинчик, приємні люди працюють, можуть пояснити щодо продукції все, що необхідно.

  Reply
 33. Мілена

  Захотіла лишити відгук про ортопедичне взуття, яке купила в магазині на Південному. Нам пошили на замовлення пару різного розміру , це вийшло дешевше, ніж купувати дві пари різного розміру. Плюс в нього поставили індивіруальні ортопедичні устілки, виготовлені по відбитку. Все разом задоволення не дешеве. Але все в порівнянні – дві пари вийшли в дорожче плюс устілки в Грації на Сихові теж в рази дорожчі.
  Нажаль, безкоштовний пошив на ортопедичному заводі зараз дуже примарне задоволення ((

  Reply
 34. Меланія

  Сподобалось, що можна купити отропедичне взуття, а ще креаще – замовити пошив взуття для своїх потреб. Сподобався процес виготовлення ортопедичних устілок.
  Не сподобалось – мало місця, пока малому знімали мірки, ми з батьком чекали в коридорі, так як заходили інші відвідувачі. Не сподобалось відсутність каталогу, колір підбирали по взірцях шкіри, не бачивши, як воно буде віиглядати насправді.

  Reply
 35. Назар

  Одні з кращих устілок, які я мав, та консультацій по моїй проблемі. Користуюсь устілками вже років 10 (протезний завод, академія грація, ортекс), наразі ці склали найкраще враження у співвідношені якості до ціни

  Reply
 36. Христина

  Не сподівались натрапити на такий кабінет на ринку Південний, вже після консультації там знайшла цей сайт та почитала відгуки. Вирішила додати свій. Про якість продукції не скажу – ортопед в цьому кабінеті відмовив від будь-яких устілок, бо дитина маленька і сказав, що мусимо самі з нею займатись наразі, є всі шанси виправити ситуацію самотійно. І саме це сподобалось. Мало того, ще проконсультували, яке взуття нам треба (своє не пропонували, знов таки з огляду на дитину та незначні проблеми). Тому хотіла б рекомендувати відвідати кабінет, якщо є/або немає проблем з ніжками.
  Правда, місце того кабінету, на мій погляд, десь в клініці, а не на ринку.

  Reply
 37. Сергій, Львів

  Добрий день. Хочу подякувати персоналу магазину за якісне обслуговування.
  Замовити встілки на південному нам порекомендував лікар. Не дуже хотіли йти, думали, зрозуміло, що радить “за процент” ))). Але вирішили порівняти ціни та самі встілки з іншими, які виготовляють у Львові. Після двох інших “точок” зрозуміли, що лікар мав рацію, які б цілі він не переслідував – ціна в порівнянні середня, а якість та відношення – кращі. .

  Reply
 38. Маланчук Олеся

  Розкажу свої враження про прогулянку по ринку Південний в пошуках даного кабінету 🙂
  Добре, що був орієнтир – продуктовий ринок, тому що після походу по декількох торгових центрах заблукали зовсім.
  Але воно було того варте. Якщо ВИ хочете:
  – купити ортопедичне взуття у Львові;
  – виготовити ортопедичні устілки;
  – купити готові ортопедичні устілки (можливо, помиляюсь, але, здається вони там теж є);
  – купити якість прибамбаси для спини
  – або просто обговорити свої проблеми з ногами та вислухати професійну пораду
  Вам однозначно варто зайти в кабінет. Писати, де саме він знаходиться, не буду, адреса є на цьому сайті, але я б радила дзвонити по телефону, щоб Вас зорієнтували, як “реально” дійти до нього .
  п. Петро, п. Оксана, дякую від всієї родини.

  Reply
 39. Світлана

  Залишились хороші враження після відвідан цього магазину на Південному. Для мами, яка має цукровий діабет, там зробили встілки, з якими їй значно легше стало ходити. Нажаль, вони займають трохи місця, але ми підібрали взуття. Тому вже третій день вона їх не виймає і на вулиці і вдома (переставляє в тапки). Дякуємо.

  Reply
 40. Анна и Анатолий

  Отдыхаем в Трускавце, зашли в ортопедический кабинет по рекомендации врача + почитавши отзывы тут на сайте и в Фейсбуке. Понравилось отношение женщины, которая делала нам стельки. Сами стельки еще не носили, сказать ничего не можем. Еще заказали обувь, шьют во Львове, ждем. Думаю, позже напишем общий отзыв после получения обуви и как попробуем поносить стельки.

  Reply
  1. Анна и Анатолий

   Обувь получили, стелька туда поместилась (ёё чуток подправили при выдаче). Ребенок сразу в этих кроссиках и ушел. Выглядят достойно, материал – кожа, полностью. Жаль, что тут нельзя добавить фото.

   Reply
 41. Оксана

  Доброго всім дня. Були на тижні в магазині ортопедичних устілок на Південному. На
  вихідних підемо другий раз, з другою дитиною. Думаю, це найкращій відгук про роботу людей, які там працюють.

  Reply
 42. Меланія, Львів

  Нашій сім’ї сподобались послуги, надані в магазині. Ми зробили устілки для двох дітей – одному на всю ножку, іншому – тільки під п’ятку та устлки на всю ногу для тата. Задоволення не дешеве, але чоловік з досвіду сказав, що воно того варте. Результату по дітях ще не помітно, тільки тиждень пройшов, але чоловіку ходити зручно, ноги (і поперек) болять значно менше, ніж раніше.

  Reply
 43. Ольга

  На прохання консультатна магазина ортопедичних товарів ділюсь враженнями від магазину та устілок, які виготовили для старшої дитини та для нашого тата. По черзі: магазин на Південному маленький, знаходиться недалеко від продуктового ринку. Вибір ортопедичних товарів не занадто великий, проте нам з корсетів /бандажей / … нічого не потрібно було, тому , можливо, так здалось, і все потрібне є.
  Відношення консультантів сподобалось. Ми бьули, коли була продавець і, власне, сам ортопед. Консультувала спочатку продавець, потім, щоб пересвідчитись в правильності сказаного, попросили нас оглянути ортопеду. Їх висновки співпадали і між собою і з тим, що нам сказав попередньо лікар (Брюховичі). ТОму без вагань вирішили робити устілки.
  Самі устілки – не дешево, напочатках – не дуже зручно, але вже на другий день їх не помічаєш. Головне, щоб добре вмістились у взуття )))
  Дитина мало що може розказати, крім того, що почало їй тягнути вздовж ногши. Але так повинно бути, нас попередили – це почали працювати ті мязи, які в неї до того не працювали. А тато задоволений. По-перше, ноги менш змучуються, це реально відчутно. По-друге, там, де в нього натоптиші під пальцями, практично перестало боліти. Термін, щоб вони зовсім пропали, занадто малий (може, вони і не зійдуть), але полегшення є однозначно.
  Сподіваюсь, мій доооовгий відкуг комусь допоможе. Люди, що будуть писати після мене – пишіть все, мі зважились прийти в цей магазин в тому числі і завдяки вігдукам на цьому сайті та знайомих.

  Reply
 44. Орест

  магазин на Південному гарний, хіба маленький, але його розташування на ринку – не зручно. Ніколи б не подумали, що там є щось подібне, якби не рекомендації знайомих. На мою думку, організації, яка професійно (а це дійсно так) займається виготовленням ортопедичних устілок та пошивом ортопедичного взуття, більше місце десь в поліклініці або біля лікарень. Але в цілому процес консультування , зняття відбитку, та, власне, сам виріб сподобались, якісно, професійно, і, в порівнянні з подібними послугами, не космічно дорого.

  Reply
 45. Людмила

  Понравились услуги кабинета, в котором побывали (Львов,рынок Пиденный), профессиональное предоставление консультации,качественный ортопедический товар

  Reply
 46. Мар'яна

  Всім доброго дня. Декілька днів тому були в ортопедичному магазині на ринку Південний. Знайшли його в Фейсбуку (сторінка Професійне ортопедичне взуття), з неї перейшли на цей сайт, зацікавились, тому відвідали магазин. Думаю, будуть ще такі люди , як ми, які читають відгуки, тому напишу свої враження.
  Перед школою пройшли лікарів, ортопед та хірург в один голос порадили звернути увагу на ноги, а саме “щось з тим робити”. Радили, правда різне: один – взуття, інший – устілки. Ми вирішили проконсультуватись ще і в спеціалістів того магазину. Консультація сподобалась, аргументація була навіть більш доступна і обширніша, ніж в лікарів. Від взуття нас відмовили (що дивно, і викликає довіру – це ж заробіток магазину). Устілки, верніше, такі під п’ятку коректори, нам зробили, та порадили, що і як робити вдома, як займатись з дитиною.
  Ще що порадувало – ми не зі Львова, і хоча устілки роблять на наступний день, нам пішли на зустріч і зробили десь за дві години в той самий день. Навіть на корекцію (яка безкоштовна) сказали краще приїхати, але якщо зовсім не виходить – відправити устілки поштою.
  В загальному, враження дуже позитивні і з чистим сумлінням можу радити цей магазин іншим.

  Reply
 47. Василь

  гарна консультація

  Reply
 48. Богдан

  Лишаю коментар для тих, хто як і я, довіряє інтернету )))
  Хочу відмітити гарний підхід до клієнтів, професіоналізм в консультуванні та хороший кінцевий виріб в кабвнеті на ринку Південний.
  Індивідуальні устілки це дійсно вихід для таких, як я – в мене укорочення одної ноги, маленьке, 1,5 см, але зараз вже почало відображатись на спині, болить поперек, швидко змучуюсь при ходьбі або стоянні. Устілками мені різницю в довжині скорегували, тепер треба до них звикнути (організм вже звик стояти не правильно) і підбирать взуття. Розумію, що з цим тепер буде проблема, але тут спеціалісти з кабінету ні до чого -вони не можуть забрати висоту устілки для моєї зручності, так як тоді від неї не буде користі.

  Reply
 49. Тамара Богданівна Книшук

  Мушу похвалити устілки які мені зробили на південному. Дуже великі були натоптиші під пальцями на стопі. сСпочатку в устілках було не зручно, враження що нічого не дає. Але зараз після місяців постійного їх носіння помітила, що на натоптиші практично не звертаю увагу і вони стали помітно менші.

  Reply
 50. Лілія

  Добрий день.
  -Скажіть, будь ласка, які зараз ціни на устілки. ікавлять дитячі розміру 27-28 та дорослі 40-41. Дякую.

  Reply
  1. Admin

   Доброго дня ! Ціна на дитячу устілку становить 380-500 гривень (розміри 22-35), вартість дорослих (36-47) становить 580 гривень

   Reply
 51. Дмитро

  Добрий день.
  Чи є можливість замовити устілки та/або взуття дистанційно? Відповідь можете надати на ел.пошту. Дякую.

  Reply
  1. Admin

   Ні, нажаль дистанційно така послуга не надається. Основою корегуючого виробу являється Ваш відбиток, який дається особисто.

   Reply
 52. Ірина

  Дякуємо за можливість купити взуття зі знижкою до Миколая, якою ми встигли скористатись. Сподіваюсь, це не останні акції, які буде проводити ваш магазин.

  Reply
 53. Светлана

  Подскажите, к вам обязательно с диагнозом от врача (чтобы он определил степень необходимой корректировки) или вы сами определяете , какие именно стельки нужны (интересует и для взрослого и для ребенка 10 лет)

  Reply
  1. Admin

   Доброго дня ! Ступінь корекції залежить від Ваших анатомічних особливостей і враховується одержаним відбитком стопию. Тип коректора може підказати будь-який наш працівник

   Reply
 54. Вікторія

  Скажіть, чи є в вас знижки при купівлі взуття та устілки або декілько пар взуття чи устілок (при замовленні для двох дітей)?

  Reply
  1. Admin

   Так, звичайно, в такому випадку знижка існує. ІІ розмір залежить від типу коректорів та моделей обраного Вами взуття. Вона коливається від 5 до 15 %

   Reply
 55. ///

  Дякую за вичерпну консультацію, яку надали нам з дитиною працівники магазину. Нам розказали про те, що треба робити , щоб покращити стан ніг дитини, які вправи робити дома. За це гроші не взяли. Свої стєльки не робили, сказали, що в нашому випадку можна обмежетись вправами дома. Зекономили наш бюджет ))

  Reply
 56. Франківськ

  Завдяки фейсбуку та цьому сайту приїхали у Львів для візиту в магазин з Франківська. Не пошкодували. Дуже би хотілось подібний кабінет в нашому місті, нажаль, не наїздишся. Дитині та мені зробили відповідні коректори у взуття, розказали, що робити вдома та заспокоїли (на відміну від лікарів).

  Reply
 57. Галина

  не поганий магазин, хочь і маленький. Хотілось би більшого вибору взуття, бо шукали його саме для купівлі взуття на весну. Проте не великій вибір взуття компенсувався наданими порадами щодо наших проблем з нажками. Ми змогли вибрати інші черевички (тобто в іншому, звичайному, магазині), а тут нам зробили викладку для ніжок та перетворили їх на ортопедичне взуття ))

  Reply
 58. Ольга (Львів)

  Ми робили устілки та взуття по індивідуальних особливостях дитини. Такого взуття за якістю та зручністю нам більше не траплялося. Справді якість та обслуговування на високому рівні. Прийдемо ще.

  Reply
 59. Людмила

  Устілки індивідуальні роблять дуже добре, консультують теж супер.
  Проте купити взуття змошли тільки спортивне, немає вибору мешт для школи чи під суконки/спіднички (((

  Reply
 60. Олена

  Купили в магазині гарні золотаві кросівки з індивідуальною вкладкою всередені під вальгусну стопу (робили спеціально під ногу дитині) та окремо устілку для домашнього взуття. Виготовили за день, тобто завбрали кросівки з нашими вкладками та устілки на наступний день після обіду. Перші пару днів дитині ходити було незручно, потім призвичаялась. Плюс ортопед в магазині порадив, які вправи обовязково необхідно робити, щоб мязи на ногах можли тримати стопи в подальшому без устілок. Дуже задоволена консультацією. Наразі про результат сказати не можу, пройшло тільки два місяці,а треба часу багатенько, як пояснили, та багато зусиль у вправах, але на устілці ніжки стоять рівно і це вже радує (на гарні ножки, а не букву “Х” приємно мамі дивитись).

  Reply
 61. Мар'яна

  Знайшла цей магазин у фейсбуці, там є сторінка про устілки та взуття. Вибір взуття невеликий, моделі всі однакові, різняться ьільки кольором. Але, в принципі, вибрати щось можна, зважаючи, що потрібне саме таке взуття. Якість хороша, матеріал (шкіра і замш) натуральні. Сподобалось можливість зробити відразу устілку дитині, ане звичайний супінатор, який в принципі не потрібен.

  Reply
 62. Мирослава

  Гарний невеликий магазин. Можна купити і дитяче ортопедичне взуття, і відразу замовити ортопедичні устілки. З недоліків – не всі кольори та розміри взуття можуть бути у наявності, можна замовити пошиття, але колір говорять вибирати “для хлопчика або для діччинки”, тобто потім буде сюрприз ))) В нашому випадку він був приємний, для дівчинка пошили шкіряні кросівки білі з золотом, вона дуже задоволена. Але ж всяке може бути… )))

  Reply
 63. NN

  обслуговуванням та товаром задоволена. Є певні нюансі (розташування, вибір), але вони не суттєві

  Reply
 64. Ярослава

  Дізналась про цей сайт з фейсбука, дзвонила за консультацієй. Інформації отримала достатньо, консультація повна та інформативна. В магазині наразі не була. Враження щодо спілкування по телефону позитивне. Наступний відгук залшу після відвідин магазину.

  Reply
 65. Рокса

  ВАУ! Моїм ніжкам дуууже сподобалось ))))))

  Reply
 66. Андрій

  Потрапили в цей магазин по направленню лікаря ортопеда з Веселки. Тут теж проконсультуватись, “покази” спеціалістів зійшлись і ми прийняли рішення робити дитині устілки замість спеціального взуття. В магазині мені зміг навіть більш доступно технік ортопед пояснити природу змін ніг та стоп дитини в чого можна очікувати від впровадження та устілок.

  Reply
 67. Ольга

  В магазині попросили написати як нам сподобалось чи ні обслуговування та товари для полегшення вибору іншим людям. Враховуючи те, що враження залишились позитивні, хочу допомогти тим, хто буде читати відгуки та думати, чи варто сюди звертатись. На мою думку, однозначно варто, хоча б для того, щоб після лікарів послухати ще одну думку та сформувати свою. Що мені сподобалось – тут консультують ТЕХНІКИ-ортопеди, які мають справу з виробами для ніг та в динаміці спостерігають за тим, як вони впливають на поставу. Ще сподобалось, що не говорять, що устілки – панацея при всіх проблемах, радять, що необхідно робити вдома, які робити вправи, як відповідальність батьків в даному процесі і як зменшити свої затрати на допоміжні заходи/вироби. Не сподобалось – дуже маленьке приміщення. Коли ми були – крім нас було ще три сім’ї з дітьми і ми вимушені були погуляти трохи по Південному та почекати в коридорі. Але розумію, що такий наплив не завжди, зараз всі готуються до школи, шукають правильне взуття…

  Reply
 68. назар

  хороший магазин. купили коректор осанки. Є різні інші штуки для рук та ніг після травм

  Reply
 69. Стефінія

  Магазин маленький, але підібрати дитині взуття можна , особливо, якщо необхідно саме правильне, шкіряне взуття та індивідуальну устілку всередени (не просто супінатор , який є у всіх ніби ортопедичних мештах, але який не враховує особливості ніжок окремої дитини. І взагалі потребу в ьому). Ми замовили пошив черевичок, бо не було розміру для дитини в наявності, а якість сподобалась. Чекали два тижні. Після цього нам видали і їх і устілки, які зробили дитині там же по відбитку.

  Reply
 70. Ольга

  Була в магазині на Південному . Тут можна купити дитяче ортопедичне взуття та замовити пошив для дорослих. Мене цікавило саме доросле ортопедичне взуття (або спеціалізоване), так як маю проблему з косточкою біля великого пальця. Чесно кажучи, задоволення пошити собі взуття не дешеве. Але, враховуючи, що в інших я просто не можу ходити, прийшлось ризикнути та замовити літнє взуття. Наразі не пошкодувала, зараз замовила зимове. Магазин раджу, ціни висові, але порівнянно з іншими, адекватні. А якість висока, взуття шкіряне, шніра гарної якості, м’ягенька.

  Reply
 71. Оксана

  Устілки для мене – це можливість працювати цілий день на ногах. Без них, нажаль, під вечір ноги не відчуваю. З устілками реально набагато легше. Це не панацея, все одно є відчуття важкості, ноги болять, але не до порівняння з тим, коли їх немає. Раніше не думала, що вони так впливають. Дякую п.Петру за розгорнуті консультації вже протягом півроку.

  Reply
 72. Орест

  Зрозуміла консультація, гарна якість виробу. Звертатись варто.

  Reply
 73. Оксана

  За відгуками в інтернеті приїхали з іншого міста у магазин на Південному у Львові і не пошкодували.Технік-ортопед майстер своєї справи.Професійно проконсультував,виготовив зручні та якісні устілки, дитина відразу відчула полегшення ходи,ціна доступна в порівнянні з іншими кабінетами. Дуже задоволені.Всім рекомендую!

  Reply
 74. Тамара Степанівна

  Про магазин прочитала в фейсбуці. Говорила з техніком-ортопедом , сподобалась чітка та змістовна консультація та те, що відсутнє нав’язування своїх послуг. Я “взяла на роздуми” тиждень, але все-таки повернулась за устілками. І тепер розумію, що не дарма, ноги відчуваються зовсім по-іншому.

  Reply
 75. Vasyl

  Vse spodobalos`.

  Reply
 76. Ірина

  Підкажіть, чи можна в вас купити дитяче ортопедичне взуття? Чи воно є в наявності? Чи треба замовляти/чекати?

  Reply
  1. Admin

   Доброго дня ! Всі моделі взуття є в наявності. Під замовлення пропонується тільки індивідуальний пошив.

   Reply
 77. Ірина

  Який у вас режим роботи ?( ми не зі Львова)

  Reply
  1. Admin

   Працюємо щодня, крім пнеділка з 10.00 до 19.00

   Reply
 78. Марія

  Хочу подякувати консультанту в магазині за хорошу змістовну консультацію та терпіння.

  Reply
 79. Ніна Миколаївна

  Вище прочитала, що можливий пошив взуття. Ви шиєте тільки дитяче, чи для дорослих теж? Якщо є дуже серйозні проблеми з підбором взуття через кістку біля великого пальця?

  Reply
  1. Admin

   Доброго дня ! Так, пошив взуття для дорослих є в переліку наших послуг

   Reply

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *